O společnosti LISKI

Sportovní vášeň a technické zkušenosti v oblasti zpracování umělých hmot znamenaly pro LISKI v roce 1978 odrazový můstek k vlastní produkční linii.

Na začátku byly produkty k opravě skluznic lyží, později vyvinula společnost  LISKI kloubové slalomové tyče s patentovaným kloubem. Pevným tzv. „píchacím“ slalomovým tyčím tak v závodním lyžování odzvonilo.

Další léta znamenala pro LISKI rozšiřování výrobní linie pro vybavení lyžařských sjezdovek a areálů a díky stále novým produktům je dnes společnosti LISKI schopna kompletně vybavit jakékoliv zimní středisko bezpečnostními prvky na klíč.

Úspěchy v oblastech sportovního vybavení a bezpečnostních prvků přivedli LISKI další, třetí oblasti, oblasti sportovních doplňků ke kondičním tréninkům a na fotbalová hřiště. Rohová kloubová tyč s praporkem představovala první produkt této řady, kde je opět stejně jako v ostatních výrobních oblastech na prvním místě ochrana před zraněním. I tento produkt představoval pro LISKI obrovský úspěch na trhu.

Vytrvalý výzkum a 50-leté zkušenosti v oblasti technologií zpracování umělých hmot vynesly LISKI na vedoucí pozici výrobce sportovního vybavení a doplňků jako i bezpečnostních a ochranných prvků sportovišť.

Díky své celosvětové distribuční síti vybavovala společnost LISKI mnoho významných světových soutěží na lyžařských sjezdovkách i na fotbalových stadionech.

czechski Bonus Plus Panter Sennheiser