Aktuality

Strana:  1 2 3 4 5 6   další »

Krok ke zdraví míří do Kadaně a zároveň do svého finále!

Krok ke zdraví míří do Kadaně a zároveň do svého finále!Celý seriál v tomto roce zakončí tradiční akce v Kadani, v sobotu 28.září, známou jako Kadaňské babí léto 2019. Přijměte naše pozvání a přijďte si zasportovat, nebo se pobavit do příjemného prostředí na Nábřeží Maxipsa Fíka. Akce začíná ve 12:00 hodin otevřením registračního a informačního stánku u hotelu Split. Program sobotního odpoledne nabídne: pochod nordic walking, či výlet (záleží na vás, jako ho pojmete) na trasách 5 a 9 km, půjčovnu holí k aktivitě nordic walking s instruktáží, zábavné malování na plátna s Varvarou Divišovou, zdravotní poradnu kožního lékaře MUDr.Daniela Horvátha, nafukovací atrakce pro děti, veselé malování na obličej, show oblíbených klaunů Pipi & Pepe, hudební a především slovní doprovod moderátora a DJ Lukáše Budaie, vyhlášení vítězů a tombolu pro všechny registrované účastníky. Také letos budeme v Kadani vybírat účastnický poplatek ve výši 50,- Kč. Vybranou částku věnujeme péči o opuštěné a nemocné kočičky, kadaňskému spolku Petronella. Registrace je možná předem přes webové stránky www.krokkezdravi.com, či e-mailem na adresu info@krokkezdravi.com, případně na místě, v den konání. Vykročte s námi směrem ke svému zdraví také v Kadani.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 15.9.2019 14:07  •  Přečteno: 9279x

Seriál pochodů Krok ke zdraví míří do Mariánských Lázní

Seriál pochodů Krok ke zdraví míří do Mariánských LázníSobotní odpoledne dne 14. září 2019 mohou všichni občané a návštěvníci Mariánských Lázní strávit ve sportovně – kulturním duchu a ještě se dozvědět spoustu zajímavých informací týkajících se zdraví. Spolek Klub Krušných hor ve spolupráci s Hotelem Krakonoš a s Klubem českých turistů udělají KROK nejen KE ZDRAVÍ před hotelem Krakonoš přesně v 11.00 hodin. Odstartuje již pátý ročník Lázeňského kroku. Hýbat i bavit se budou dospělí i děti, mladí i dříve narození. Více o programu, či o možnostech registrace na stránkách www.krokkezdravi.com. Nechte se zlákat k pohybu po krásném lázeňském okolí. Sraz, start i doprovodný program u Hotelu Krakonoš. P.S. Lázeňský krok je součástí seriálu akcí Krok ke zdraví 2019, který vznikl za finanční podpory Skupiny ČEZ a přepravní společnosti KATOS.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 9.9.2019 13:55  •  Přečteno: 9141x

16.ročník Karlova kroku již 31.8.2019

16.ročník Karlova kroku již 31.8.2019Stalo se již tradicí, že vás s koncem letních prázdnin zveme na Boží Dar, na nordic walking pochod Karlův krok, který letos odstartuje v sobotu 31.8.2019 již jako 16.ročník a je součástí projektu Krok ke zdraví. Doufáme, že i Vy máte tento datum zapsán v kalendáři a na Boží Dar přijedete a pochodu se opět zúčastníte. Stejně jako každý rok, ani letos se nebude jen pochodovat, ale také malovat na plátna s Varvarou Divišovou a užívat si určité krásného letního dne v rytmu našeho malého Country/bluegrass festiválku. Svojí účast potvrdil také dermatolog a žilní specialista MUDr.Daniel Horváth, takže bude i poradna. Samozřejmostí je i půjčovna holí k aktivitě nordic walking s odbornou instruktáží. Pro naše pravidelné účastníky máme překvapení v podobě výstavy fotografií z minulých ročníků. Vítáni jsou i účastníci bez holí, protože hole nejsou podmínkou. Na prvním místě je pohyb! Pokud se rozhodnete zúčastnit, určitě doporučujeme registraci předem a to buď přes webové stránky www.krokkezdravi.com, nebo jednoduchým e-mailem na adresu info@krokkezdravi.com. Přestože je Krok ke zdraví finančně podpořen Evropskou unií, z Evropského fondu pro regionální rozvoj a skupinou ČEZ, budeme vybírat stejně jako vloni registrační poplatek ve výši 50 Kč na osobu. Vybranou částkou společně předáme sportovnímu klubu SK Kontakt Karlovy Vary, který svojí činností usiluje o zpřístupnění sportu zdravotně handicapovaných na všech úrovních, pro všechny věkové kategorie. A nezapomeňte, pro každého registrovaného účastníka máme připravený dárek!

Autor: Ivana  •  Vydáno: 12.8.2019 22:14  •  Přečteno: 8044x

Poznamenat do kalendářů! Na programu je Letní pochod.

Poznamenat do kalendářů! Na programu je Letní pochod.Na sobotu 10.srpna pro vás chystáme další pochod. Cílem bude opět Oberwiesenthal, tentokrát návštěva Letních městských slavností. Na náměstí u sousedů bude veselo! Zábavny doprovodný program, dílny, které nabídnou rukodělnou zábavu pro děti i dospělé a samozřejmě mnoho stánků s občerstvením. Pro všechny účastníky od 11 let máme připravenou poukázku, směnitelnou v jakémkoliv stánku za nějakou lahůdku. Nenechte si ujít pohodový prázdninový výlet v Krušných horách, který nabídne po vzoru našich dalších akcí zábavu pro malé i velké, preventivní poradnu, půjčovnu holí nordic walking, pohyb na čerstvém vzduchu a samozřejmě občerstvení. A vše je opět zdarma! Akci organizujeme za podpory EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj a s finančním příspěvkem Skupiny ČEZ. Děkujeme! Pro více informací navštivte webové stránky projektu www.letnipochod.eu.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 3.6.2019 8:59  •  Přečteno: 9627x

Každý krok se počítá

Každý krok se počítáJaro je už v plném proudu, hory se loučí se sněhem a nastává ten pravý čas přidat "do kroku". Také letos pro vás máme připraveno několik pochodů s hůlkami, nebo i bez, každopádně jako vždy se zajímavým doprovodným programem. Díky finanční podpoře z fondů Evropské unie a díky podpoře mnoha dalších partnerů nabídneme také letos pohyb, malé občerstvení i zábavu zcela zdarma. Startujeme už 12.května Májovým pochodem z Božího Daru do Oberwiesenthalu. Přidejte se i Vy! Více informací naleznete na stránkách www.majovypochod.eu nebo na www.krokkezdravi.com.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 18.4.2019 9:27  •  Přečteno: 9785x

Společný adventní výšlap na "Rybovku" v Krušných horách

Společný adventní výšlap na "Rybovku" v Krušných horáchPočasí tomu sice nenasvědčuje, ale zima a adventní čas, alespoň podle kalendáře, se nezadržitelně blíží. Přijměte pozvání Klubu Krušných hor a členů pěveckého sboru Oberwiesenthal a naplánujte si návštěvu Krušných hor. V sobotu, 8.12. se koná Krušnohorský adventní pochod z Božího Daru k sousedům do Oberwiesenthalu. O občerstvení bude cestou postaráno a na závěr pochodu se můžete vánočně naladit v kostele Martina Luthera při poslechu překrásné České mše vánoční Jana Jakuba Ryby v podání Karlovarského pěveckého sboru. A jak domů? Speciálně pro tuto akci připraveným "adventním" autobusem. Pro více informací, či rovnou pro registraci navštivte webové stránky www.adventnipochod.eu.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 6.11.2018 12:46  •  Přečteno: 10177x

Do třetice všeho dobrého, tedy každého dobrého kroku k Vašemu zdraví

Do třetice všeho dobrého, tedy každého dobrého kroku k Vašemu zdraví Za necelé dva týdny, v sobotu 22.9.2018 odstartuje třetí ze seriálu sportovně zábavných akci pro celou rodinu, Kadaňské babí léto 2018. A jak jinak, než na malebném Nábřeží Maxipsa Fíka u řeky Ohře. Start a cíl v podobě velké nafukovací brány bude přesně před restaurací Split. Zde se také bude odehrávat další doprovodný program a přímo odtud bude náš oblíbený moderátor Lukáš Budai všechny návštěvníky o aktivitách Kroku ke zdraví informovat. Na programu bude stejně jako každý rok pochod po krásném okolí města Kadaň (s hůlkami nordic walking a klidně i bez) a spoustu doprovodných aktivit pro děti i pro dospělé před Hotelem Split. A pozor! v rámci akcí Kroku ke zdraví zdaleka nejde jen o výkony, ale o to správné rozhodnutí zúčastnit se. Více informací o programu, o časovém harmonogramu i o možnostech přihlášení naleznete v příloze na letáčku, nebo přímo na webových stránkách seriálu www.krokkezdravi.com.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 11.9.2018 9:53  •  Přečteno: 10023x

Seriál zábavných pochodů Krok ke zdraví kráčí z Božího Daru do Mariánských Lázní

Seriál zábavných pochodů Krok ke zdraví kráčí z Božího Daru do Mariánských LázníPo úspěšném zahájení seriálu Krok ke zdraví Karlovým krokem na Božím Daru, s počtem 330 startujících pokračuje seriál v Mariánských Lázních Lázeňským krokem a to již tuto sobotu, 8.září. Naplánujte si i vy krásný výlet do Mariánských Lázní, spojený s příjemnou vycházkou po lázeňském okolí. Vybrat si můžete jako vždy ze dvu možností délek tratí. 5,5 km nebo delší, 16 km. Budete překvapeni, že Mariánské Lázně nejsou jen městem plným kaváren, hotelů a lázeňských domů, ale také městem vsazeným do malebné krajiny západního Krušnohoří. Více informací na stránkách www.krokkezdravi.com.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 3.9.2018 11:45  •  Přečteno: 10030x

Karlův krok 2018 odstartuje v sobotu, 25.8.2018 již po patnácté

Karlův krok 2018 odstartuje v sobotu, 25.8.2018 již po patnáctéStalo se již tradicí, že vás s koncem letních prázdnin zveme na Boží Dar, na nordic walking pochod Karlův krok, který letos odstartuje v sobotu 25.8.2018 a to již jako 15.ročník! Doufáme, že i Vy máte tento datum zapsán v kalendáři a na Boží Dar přijedete a pochodu se opět zúčastníte. V příloze posíláme letáček s programem, abyste věděli, co vás čeká. Stejně jako každý rok, ani letos se nebude jen pochodovat, ale také malovat, dokonce i paličkovat a užívat si krásného letního dne v rytmu našeho malého Country festiválku. Svojí účast potvrdil také dermatolog a žilní specialista MUDr.Daniel Horváth, takže bude i poradna. Samozřejmostí je také půjčovna holí k aktivitě nordic walking. Vítáni jsou však i účastníci bez holí, protože hole u nás nejsou podmínkou. Na prvním místě je přeci pohyb a skvělá zábava při společném odpoledni! Pokud se rozhodnete zúčastnit, určitě doporučujeme registraci předem a to buď přes webové stránky www.krokkezdravi.com, nebo odesláním zprávy na adresu info@krokkezdravi.com. Stejně jako vloni, také letos budeme vybírat registrační poplatek ve výši 50 Kč. Vybranou částkou společně předáme sportovnímu klubu SK Kontakt Karlovy Vary, který svojí činností usiluje o zpřístupnění sportu zdravotně postižených na všech úrovních, pro všechny věkové kategorie. Pojďme tedy společně zdolat pár kilometrů v nádherné krajině a pomoci tak jak svému zdraví a dobré náladě, tak také správné věci – pomoci druhým zažít ty samé pocity. Překonáme společně hranici 15 000,- Kč vybraných na dobrou věc? Je to jen na vás…my jsme připraveni. ☺ A nezapomeňte, pro každého registrovaného účastníka máme připravený dárek! Pro více informací klikněte na stránky www.krokkezdravi.com.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 15.8.2018 9:33  •  Přečteno: 7581x

Akcí Letní pochod přes hranice jsme připomněli staré dobré časy v pohraničí

Akcí Letní pochod přes hranice jsme připomněli staré dobré časy v pohraničíO druhém srpnovém víkendu jsme si připomněli staré dobré časy v pohraničí, kdy putovali místní usedlíci přes hranice (určitě pěšky), které tenkrát ještě neexistovaly, k sousedům hned za kopcem a šířili slávu českých řemesel. Jejich přátelé ze Saska učili zase naše předky tomu, co oni uměli lépe než my. A proto jsme se sešli v sobotu, 11.8.2018.mezi nejvyššími vrcholy Krušných hor, přesně mezi Fichtelbergem a Klínovcem, na Božím Daru, abychom uctili historické tradice společných setkávání v pohraničí a vyrazili na Městské letní trhy v Oberwiesenthale. Na programu byl pohodový pochod z Božího Daru k saským sousedům, od kostela Svaté Anny ke kostelu Martina Luthera, Letní pochod přes hranice. Pochodu se zúčastnilo přes 400 spokojených účastníků z obou stran hranice. Součástí celodenního programu byla lékařská poradna v prostorách startu. Kožní lékař byl bezplatně a ochotně k dispozici všem zájemcům o konzultace kožních problémů či pigmentových skvrn. Děti se pěkně rozcvičili s veselými klauny Pipi & Pepe. Ti vtáhli všechny malé zájemce do své interaktivní show. Pro zájemce o aktivitu nordic walking fungovala půjčovna holí s odbornou instruktáží instruktorky z České asociace nordic walking. Zapůjčené hole mohli zájemci vrátit v cíli pochodu. Ve 14 hodin zavelel moderátor ke startu a účastníci vyrazili směr hranice, kde na ně čekali lučištníci. O jejich luky a šípy byl velký zájem a vzhledem k tomu, že se nejednalo o žádný závod, ale o pohodový výlet, zůstávali mnozí u jejich stanice o něco déle. Hned vedle na ně čekalo malé občerstvení a pak už trasa po staré poštovní cestě do Oberwiesenthalu pod slunečnou, krušnohorskou oblohou. Samotným pochodem program ještě nekončil, další kroky vedly na Městské slavnosti u našich sousedů, na koncert skupiny Album a ke stánkům s občerstvením. Konečně došlo i na poukázky, které účastníci v rámci registrace obdrželi. Zpět na Boží Dar odvážela návštěvníky zvláštní autobusová linka. Věříme, že se nám podařilo přiblížit všem účastníkům tradice našich saských sousedů a zpříjemnit všem prázdninový den. Celý projekt Letní pochod přes hranice byl finančně podpořen z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Na přípravě a organizaci se podílely partnerské kluby Sport Club 2000, z.s. a Chorensemble Oberwiesenthal. Fotky z pochodu na stránkách www.letnipochod.eu.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 13.8.2018 15:39  •  Přečteno: 10436x

Zveme na výlet do Krušných hor, na Letní pochod přes hranice

Zveme na výlet do Krušných hor, na Letní pochod přes hraniceNový projekt spolku Sport Club 2000, z.s. s názvem Letní pochod přes hranice zve všechny zájemce 11.srpna na Boží Dar. Zde bude připravený zajímavý doprovodný program a odtud pak odstartuje také samotný pochod s cílem v sousedním Oberwiesenthtale na Městských slavnostech. Pro všechny účastníky je program zcela zdarma a navíc obdrží každý registrovaný účastník pozvánku k některému ze stánků na Městských slavnostech u sousedů v podobě poukázky ve výši 4 € na občerstvení. Pořadatel zajistí také dopravu zpět na Boží Dar, speciálními autobusy. Celý projekt je finančně podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Více informací o pochodu a možnost včasné registrace naleznete na stránkách www.letnipochod.eu.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 24.7.2018 11:17  •  Přečteno: 4759x

Výrobky LISKI ideální také pro letní přípravu

Výrobky LISKI ideální také pro letní přípravuNa sjezdovkách znáte slalomové tyče LISKI! Výrobky LISKI však jsou ideální i pro letní přípravu! Výrobce jich nabízí velké množství (k nahlédnutí na stránkách www.liski.it, v letním katalogu. V tento moment nabízíme výhodně: Horizontální, nastavitelný žebřík (4 m) v nabídce za 300 Kč + DPH, včetně obalu Přeskakovací set - malý (2x kužel + 1x tyčka) za 170 Kč + DPH

Autor: Ivana  •  Vydáno: 24.7.2018 11:08  •  Přečteno: 5288x

Letos odstartuje již 8.ročník oblíbené soutěže Supercross, v disciplíne nordiccross

Letos odstartuje již 8.ročník oblíbené soutěže Supercross, v disciplíne nordiccrossJiž tuto sobotu uspořádá Sport Club 2000 tradiční soutěž na závěr sezóny, Supercross v disciplíně Nordiccross. Místem konání je letos nový lyžařský areál na Božím Daru, Skiareál Hranice. Již od čtvrtečního rána se na této sjezdovce připravuje závodní trať. Tento areál je pro veřejnost již nějaký ten den mimo provoz, takže bude dostatek prostoru pro mladé a odvážné běžce na lyžích z české i německé strany Krušných hor. Soutěž Nordiccross, ze seriálu Supercross 2018 s hlavním partnerem Česká pošta, je podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Více informací naleznete na www.supercross2018.cz.

Autor: Ivana  •  Vydáno: 22.3.2018 16:25  •  Přečteno: 4582x

V únoru se rozjede také seriál závodu ve Freestyle Snowboardingu

V únoru se rozjede také seriál závodu ve Freestyle SnowboardinguV únoru se rozjede také již 6.ročník tuzemské série závodů ve Freestyle Snowboardingu organizovaný asociací Český Snowboarding. Závody pro muže a ženy jsou v disciplíně Slopestyle ve věkových kategoriích děti, junioři a dospělí. Závodníci soutěží o prizemoney 60.000,- a další věcné ceny. Z jednotlivých závodů rovněž jezdci získávají body do žebříčků World Snowboard Federation a FIS (Mezinárodní lyžařská federace), což jim umožňuje startovat na zahraničních závodech. Pátý ročník této série se pojede ve Vítkovicích a Peci pod Sněžkou, další zastávky budou v Olympijských parcích v Brně a Ostravě. Cílem této série je najít nejlepší české snowboardisty a představit tento olympijský sport široké veřejnosti. Hlavním partnerem celé série soutěží ve Freestyle Sbowboardingu je Česká pošta. Pro více informací o seriálu klikněte na stránky www.czechsnowboarding.cz .

Autor: Ivana  •  Vydáno: 24.1.2018 10:53  •  Přečteno: 5446x

Český pohár ve snowbardingu 2018 je v plném proudu

Český pohár ve snowbardingu 2018 je v plném prouduPořadatelský tým Sport Club FUN odstartoval seriál lednovými soutěžemi v paralelních disciplínách v Peci pod Sněžkou a na Dolní Moravě, v únoru pokračují soutěže ve snowboardcrossu. Více informací o soutěžích, o jejich termínech, programu a výsledcích naleznete na webu www.czech-ski.com nebo na webu pořadatelského klubu www.sportclubfun.com. Hlavním partnerem seriálu je Česká pošta a jejich zajímavý produkt Pohlednice online (www.pohledniceonline.cz) P.S. Foto pořadatelského týmu

Autor: Ivana  •  Vydáno: 24.1.2018 10:43  •  Přečteno: 5731x

Strana:  1 2 3 4 5 6   další »
czechski Bonus Plus Panter Sennheiser